ALKALOID Органски чај од камилица 20х1.5g

ALKALOID Органски чај од камилица 20х1.5g

ALKALOID Чај органски камилица 20х1,5g

ALKALOID Органски чај од камилица 20х1.5g

88 ден

Out of stock

88 ден

ALKALOID Чај органски камилица 20х1,5g

Достапност: Нема на залиха SKU: 047607

Опис

ALKALOID Органски чај од камилица 20х1.5g

Опис: чај органски камилица
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 20 х 1gr
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: