ALKALOID Чај од коприва филтер

ALKALOID Чај од коприва филтер

ALKALOID Чај од коприва филтер

54 ден

Out of stock

54 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 150034

Опис

ALKALOID Чај од коприва филтер

Опис: Чајот од коприва е одличен избор за оние што веруваат во моќта на природата!

Копривата изобилува со витамини, минерали, хлорофил и со соли на железо.

Состав: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: