ALKALOID Чај од мајчина душица 20/1

ALKALOID Чај од мајчина душица 20/1

ALKALOID Чај од мајчина душица 20/1

ALKALOID Чај од мајчина душица 20/1

58 ден

Има

58 ден

ALKALOID Чај од мајчина душица 20/1

Достапност: Има SKU: 011001

Опис

ALKALOID Чај од мајчина душица 20/1

Опис: чај мајчина душица
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 20 х 1,5gr
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: