ALKALOID Чај од јагода и ванила 20/1

ALKALOID Чај од јагода и ванила 20/1

ALKALOID Чај од јагода и ванила 20/1

ALKALOID Чај од јагода и ванила 20/1

86 ден

Има

86 ден

ALKALOID Чај од јагода и ванила 20/1

Достапност: Има SKU: 010995

Опис

ALKALOID Чај од јагода и ванила 20/1

Опис: чај од јагода со ванила
Состав: Мешавина од одбрани билки како шипка, хибискус, плод од јаболко, портокал, ароматизирана со природни ароми на јагода и ванила.
Нето: 20 х 2gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: