ALKALOID Детски чај 20/1

ALKALOID Детски чај 20/1

ALKALOID Чај детски 20/1

ALKALOID Детски чај 20/1

48 ден

Има

48 ден

ALKALOID Чај детски 20/1

Достапност: Има SKU: 035170

Опис

ALKALOID Детски чај 20/1

Опис: чај детски
Состав: Сплетот од камилица, липа, капина, анасон, шипка, коприва и хибискус нема само да му помогнат на вашето дете при настинка, стомачни тегоби и зајакнување на имунилошкиот систем, туку ќе му овозможат и беспрекорно уживање во единствениот вкус и мирис.
Нето: 20 х 1.5gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: