ALKALOID Чај од брусница 20/1

ALKALOID Чај од брусница 20/1

ALKALOID Чај брусница

ALKALOID Чај од брусница 20/1

83 ден

Има

83 ден

ALKALOID Чај брусница 20/1

Достапност: Има SKU: 017262

Опис

ALKALOID Чај од брусница 20/1

Опис: чај од брусница
Состав: овошен чај со 60 % брусница
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: