ALKALOID Чај од боровинка 20/1

ALKALOID Чај од боровинка 20/1

ALKALOID Чај боровинка

ALKALOID Чај од боровинка 20/1

80 ден

Има

80 ден

ALKALOID Чај боровинка 20/1

Достапност: Има SKU: 040658

Опис

ALKALOID Чај од боровинка 20/1

Опис: чај од боровинка
Состав: Мешавина со исушени плодови и листови од боровинка со додаток на природна арома.
Нето: 2 х 2gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: