ALKALOID Босилек 5gr

ALKALOID Босилек 5gr

ALKALOID Bosilek 5gr

ALKALOID Босилек 5gr

ден

Има

ден

Достапност: Има SKU: 026380

Опис

ALKALOID Босилек 5gr

Опис:Босилек

Нето:5gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: