ALFASILK Фластер 2.5×5/12

ALFASILK Фластер 2.5×5/12

alfasilk 2,5cm x 5m

ALFASILK Фластер 2.5×5/12

95 ден

Има

95 ден

Достапност: Има SKU: 150007

Опис

ALFASILK Фластер 2.5×5/12

 

Состав: Памучна ткаенина

 

Продуктот е хипоалергенски.

 

Димензии: 2.5cm x 5m

 

Нето: 1/1

 

Земја на потекло: Грција

 

Баркод: 5206355023274

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: