ALFASHIELD Стерилна самолеплива газа 8cm x 10cm/5pcs

ALFASHIELD Стерилна самолеплива газа 8cm x 10cm/5pcs

ALFASHIELD Стерилна самолеплива газа 8cm x 10cm/5pcs

64 ден

Out of stock

64 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 150013

Опис

ALFASHIELD Стерилна самолеплива газа 8cm x 10cm/5pcs

Опис: ALFASHIELD Стерилна самолеплива газа 8cm x 10cm/5pcs

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: