ALFAPORE / SHIELD Фластер 1,25×5/12

ALFAPORE / SHIELD Фластер 1,25×5/12

alfasilk flaster 1.25cm x5m

ALFAPORE / SHIELD Фластер 1,25×5/12

28 ден

Има

28 ден

Достапност: Има SKU: 150005

Опис

ALFAPORE / SHIELD Фластер 1,25×5/12

 

Состав: Памучна ткаенина

 

Продуктот е хипоалергенски.

 

Димензии: 1.25cm x 5m

 

 

Земја на потекло: Грција

 

Баркод: 5206355023267

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: