ALFAPLAST / SHIELD Фластер 1,25×5/12

ALFAPLAST / SHIELD Фластер 1,25×5/12

alfaplast flaster 1,25cm x 5m

ALFAPLAST / SHIELD Фластер 1,25×5/12

42 ден

Има

42 ден

Достапност: Има SKU: 150004

Опис

ALFAPLAST / SHIELD Фластер 1,25×5/12

 

Медицински фластер.

 

Хипоалергенски производ.

 

Димензии: 1.25cm x 5m

 

 

Земја на потекло: Грција

 

Баркод:5206355003924

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: