ALFASHIELD Урин чашки

ALFASHIELD Урин чашки

alfashield alfa urine cup - urine cup

ALFASHIELD Урин чашки

26 ден

Има

26 ден

Достапност: Има SKU: 150025

Опис

ALFASHIELD Урин чашки

 

 

Alfashield урин чашките, се стерилни и некршливи, со капаче, наменети за лесно и брзо собирање на урина за лабораториска контрола.

 

Земја на потекло: Грција

 

Бркод: 520635502464

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: