ALFA Стерилна газа за очи 8×6/5

ALFA Стерилна газа за очи 8×6/5

Alfa steril gaza za oci 8x6/5

ALFA Стерилна газа за очи 8×6/5

65 ден

Има

65 ден

Достапност: Има SKU: 150019

Опис

ALFA Стерилна газа за очи 8×6/5

 

Состав: Памучна ткаенина .

 

Димензии: 8 cm x 6 cm.

 

Продуктот е стерилен и е за еднократна употреба.

 

Нето: 1/5

 

Земја на потекло: Грција

 

 

Баркод: 5206355021997

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: