ALFA Еластичен завој 7×4,5

ALFA Еластичен завој 7×4,5

ALFA Еластичен завој 7×4,5

33 ден

Има

33 ден

Достапност: Има SKU: 150009

Опис

ALFA Еластичен завој 7×4,5

 

Состав: Памучна ткаенина (памук, полиестер, полиамид)

 

Продуктот е хипоалергенски.

 

Димензии: 7cm x 4,5m

 

 

Земја на потекло: Грција

 

Баркод: 5206355003016

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: