ALFA Еластичен завој 5×4,5

ALFA Еластичен завој 5×4,5

5cmx4,5m zavoj

ALFA Еластичен завој 5×4,5

23 ден

Има

23 ден

Достапност: Има SKU: 150008

Опис

ALFA Еластичен завој 5×4,5

 

Состав: Памучна ткаенина (памук, полиестер, полиамид)

 

Продуктот е хипоалергенски.

 

Димензии: 5cm x 4,5m

 

Земја на потекло: Грција

 

Баркод: 5206355023410

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: