ALFA Еластичен завој 12×4,5

ALFA Еластичен завој 12×4,5

12cmx4,5m zavoj

ALFA Еластичен завој 12×4,5

44 ден

Има

44 ден

Достапност: Има SKU: 150012

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: