ALEKSANDROS Црни маслинки 200gr

ALEKSANDROS Црни маслинки 200gr

ALEKSANDROS Crni maslinki 200gr

ALEKSANDROS Црни маслинки 200gr

66 ден

Out of stock

66 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 400021

Опис

ALEKSANDROS Црни маслинки 200gr

Опис: Црни маслинки

Нето: 200gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: