AJAX Универзално средство црвено 1l + AJAX Стакло 750ml

-46%

AJAX Универзално средство црвено 1l + AJAX Стакло 750ml

AJAX Универзално средство црвено 1l + AJAX Стакло 750ml

AJAX Универзално средство црвено 1l + AJAX Стакло 750ml

295 ден 159 ден

Out of stock

295 ден 159 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 058234

Опис

AJAX Универзално средство црвено 1l + AJAX Стакло 750ml

Опис: Средство за чистење AJAX  црвено+ AJAX Стакло

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: AJAX  црвено 1l + AJAX Стакло 750ml

Земја на потеко:  Грција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: