AIR WICK Свеќа розев цвет 105gr

AIR WICK Свеќа розев цвет 105gr

AIRWICK Свеќа миризлива розев цвет 105gr

AIR WICK Свеќа розев цвет 105gr

169 ден

Out of stock

169 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 042275

Опис

AIR WICK Свеќа розев цвет 105gr

Опис: AIRWICK Миризлива свеќа розев цвет

Состав: Восок.

Нето: 105gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Америка

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: