AIR WICK Свеќа капина и канела 105gr

AIR WICK Свеќа капина и канела 105gr

AIRWICK Свеќа миризлива капина,нане 115gr

AIR WICK Свеќа капина и канела 105gr

169 ден

Има

169 ден

Достапност: Има SKU: 031989

Опис

AIR WICK Свеќа капина и канела 105gr

Опис: AIRWICK Миризлива свеќа капина и канела.

Состав: Восок.

Нето: 115gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Америка

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: