AIRWAVES EXTREME Гуми за џвакање

AIRWAVES EXTREME Гуми за џвакање

AIRWAVES EXTREME Гуми за џвакање

AIRWAVES EXTREME Гуми за џвакање

30 ден

Out of stock

30 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 023418

Опис

AIRWAVES EXTREME Гуми за џвакање

Опис:  Гуми за џвакање.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: