AIRWAVES BLACK MINT Гуми за џвакање шише 60/1

AIRWAVES BLACK MINT Гуми за џвакање шише 60/1

AIRWAVES BLACK MINT Гуми за џвакање шише 60/1

AIRWAVES BLACK MINT Гуми за џвакање шише 60/1

140 ден

Out of stock

140 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 066856

Опис

AIRWAVES BLACK MINT Гуми за џвакање шише 60/1

Опис: Гуми за џвакање шише.

Нето: 60/1

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: