SWISSLION AGROPLOD Кикиритки 100gr

SWISSLION AGROPLOD Кикиритки 100gr

AGROPLOD Кикиритки 100gr

SWISSLION AGROPLOD Кикиритки 100gr

34 ден

Има

34 ден

SWISSLION AGROPLOD Кикиритки 100gr

Достапност: Има SKU: 013193

Опис

SWISSLION AGROPLOD Кикиритки 100gr

Опис:  Агроплод вакумирани кикирики.

Состав: Кикирики, растително масло (палмино), растително масло (сончогледово), сол.

Нето: 100gr

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: