SWISSLION COCO MAX Пченични снегулки 250gr

SWISSLION COCO MAX Пченични снегулки 250gr

SWISSLION COCO MAX Pcenicni snegulki 250gr

SWISSLION COCO MAX Пченични снегулки 250gr

65 ден

Има

65 ден

SWISSLION COCO MAX Пченични снегулки 250gr

Достапност: Има SKU: 013186

Опис

SWISSLION COCO MAX Пченични снегулки 250gr

Опис: Чоко макс пченични снегулки со вкус на чоколадо.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: