AGRAGOLD Шеќер во коцки 1kg

AGRAGOLD Шеќер во коцки 1kg

AGRAGOLD Шеќер коцка 1kg

AGRAGOLD Шеќер во коцки 1kg

69 ден

Има

69 ден

AGRAGOLD Шеќер коцка 1kg

Достапност: Има SKU: 030363

Опис

AGRAGOLD Шеќер во коцки 1kg

Опис: шеќер коцка
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1kg
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: