AGRAGOLD Шеќер Демерара 1kg

AGRAGOLD Шеќер Демерара 1kg

AGRAGOLD Шеќер Демерара 1kg

AGRAGOLD Шеќер Демерара 1kg

96 ден

Има

96 ден

AGRAGOLD Шеќер Демерара 1kg

Достапност: Има SKU: 034501

Опис

AGRAGOLD Шеќер Демерара 1kg

Опис: демерара кафеав шеќер
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1kg
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: