AFRODITA Ноќен крем за лице невен 50ml

AFRODITA Ноќен крем за лице невен 50ml

AFRODITA Крем за лице невен ноќна 50ml

AFRODITA Ноќен крем за лице невен 50ml

189 ден

Има

189 ден

AFRODITA Крем за лице ноќен невен 50ml

Достапност: Има SKU: 028113

Опис

AFRODITA Ноќен крем за лице невен 50ml

Опис: Крем за кожа препорачлива за ноќна нега. Збогатена со активна состојка на органски невен кој помага за смирување и обновување на кожата.

Нето: 50ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: