AFRODITA Крем за депилација сензитив 100ml

AFRODITA Крем за депилација сензитив 100ml

AFRODITA Крем за депилација сензитив 100ml

AFRODITA Крем за депилација сензитив 100ml

168 ден

Има

168 ден

AFRODITA Крем за депилација сензитив 100ml

Достапност: Има SKU: 035281

Опис

AFRODITA Крем за депилација сензитив 100ml

Опис: Нежна формула за брзо и ефикасно отстранување на влакна. Содржи органско арганово масло кое ја омекнува и храни кожата, спречувајќи нејзино сушење. Претставува совршен избор за депилација за сите типови на кожа.

Нето: 100ml

Состав: Означено на пакувањето.

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: