AFRODITA Крем за депилација на лице 50ml

AFRODITA Крем за депилација на лице 50ml

AFRODITA Крем за депилација на лице 50ml

AFRODITA Крем за депилација на лице 50ml

147 ден

Има

147 ден

AFRODITA Крем за депилација на лице 50ml

Достапност: Има SKU: 030683

Опис

AFRODITA Крем за депилација на лице 50ml

Опис: Нежна формула за не инвазивно и меко отстранување на влакна на лицето. Екстрактот на камилица ја ублажува иритацијата која се појавува при депилација. Претставува совршен избор за депилација за сите типови на кожа.

Нето: 50ml

Состав: Означено на пакувањето.

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: