AFRODITA Ацетон со невен 100ml

AFRODITA Ацетон со невен 100ml

AFRODITA Ацетон со невен 100ml

AFRODITA Ацетон со невен 100ml

59 ден

Има

59 ден

AFRODITA Ацетон со невен 100ml

Достапност: Има SKU: 031435

Опис

AFRODITA Ацетон со невен 100ml

Опис: Уљен одстранувач на лак за нокти и лесна антибактериска нега за суви и оштетени кутикули околу ноктите и ноктите со есенцијално масло од лаванда.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Словенија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: