ADRIANA Туна цело парче во вода 185gr

ADRIANA Туна цело парче во вода 185gr

ADRIANA Туна цело парче во вода 185gr

ADRIANA Туна цело парче во вода 185gr

104 ден

Има

104 ден

Адриана tuna celo parce vo voda 185 gr

Достапност: Има SKU: 030518

Опис

ADRIANA Туна цело парче во вода 185gr

 

Состав: Туна (Thunnus Tonggol), вода, сол.

 

Просечни нутритивни вредности во 100 gr производ:

 

  •  Енергија  502 КЈ
  • Масти 1 gr ( од кои заситени 0gr );
  • Јаглехидрати 0;
  • Протеини 28 gr;
  • Сол 850 mg;

 

Нето: 185 gr

 

Земја на потекло: Виетнам

 

Баркод: 5283013316367

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: