-19%

ADLER Тостер двопек АД 35 мат

ADLER Тостер двопек АД 35 мат

ADLER Тостер двопек АД 35 мат

1,299 ден 1,049 ден

Има

1,299 ден 1,049 ден

Достапност: Има SKU: 180027

Опис

ADLER Тостер двопек АД 35 мат

 

Тип -ТОСТЕР ДВОПЕК
Моќност: 750W;
Куќиште од нерѓосувачки челик;
Регулатор на печење;
Дел за подгревање;
Автоматски прекинувач;
Копче СТОП;
Чинија за трошки

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: