ADLER Слушалки АД 1129

-5%

ADLER Слушалки АД 1129

ADLER Слушалки АД

ADLER Слушалки АД 1129

199 ден 189 ден

Има

199 ден 189 ден

Достапност: Има SKU: 180130

Опис

ADLER Слушалки АД 1129

 

 

Работа со сите уреди со 3,5 мм приклучок
Одличен стерео звук
Импеданса: 32Ω ± 10%
Чувствителност: 105dB S.P.Доследен 1kHz
Одговор на фреквенцијата: 20Hz ~ 20 000 Hz
Способност за напојување: 150mW
Должина на кабел: 1,2m ± 0,3%

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: