-15%

ADLER Пегла на пареа АД 5030

ADLER Пегла на пареа АД

ADLER Пегла на пареа АД 5030

1,999 ден 1,699 ден

Има

1,999 ден 1,699 ден

Достапност: Има SKU: 180074

Опис

ADLER Пегла на пареа АД 5030

Опис: Моќност: 1800-2200W
Максимална моќност: 3000w
Керамичка навлака на плоча
Променлива пареа до 20 g / min.
Спреј функција
Систем против создавање на каменец
Систем против капење
Самочистење
Зафатнина на резервоар 310мл

Функции:
*Керамичката обвивка е отпорна на гребење!
*Можноста за вертикално пеглање.
Идеална за пеглање на завеси кои се веќе поставени
Или пак да ги направите последните корекции на облеката што е на закачалка
*Anti-Calc е специјален филтер што ја омекнува водата. Овој филтер е траен и нема потреба да се заменува.
*Anti-Drip е функција која се користи за пегање на ниска температура за да не дојде до оставање на дамки на облеката.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: