-16%

ADLER Пегла на пареа АД 5019

ADLER Пегла на пареа АД

ADLER Пегла на пареа АД 5019

949 ден 799 ден

Има

949 ден 799 ден

Достапност: Има SKU: 180075

Опис

ADLER Пегла на пареа АД 5019

Опис: Моќност: 1600W
Високо квалитетна подлога
Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата
Вертикално испуштање на пареа и пеглање
Професионален кабел за напојување од 3 метри
Континуиран млаз
Млаз пареа

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: