ADLER Пегла на пареа АД 5014

ADLER Пегла на пареа АД

ADLER Пегла на пареа АД 5014

1,869 ден

Има

1,869 ден

Достапност: Има SKU: 180076

Опис

ADLER Пегла на пареа АД 5014

Опис:Тип – Пегла на пареа
Моќност: 2200W;
Високо квалитетна керамичка подлога;
Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата;
Вертикално испуштање на пареа и пеглање;
Самочистење;
Професионален кабел за напојување од 3 метри;
Континуиран млаз;
Млаз пареа;
Капцитет на резервоарот за вода: 280мл;
Систем против капење;
Систем против создавање на каменец;
Ергономски и лесен за ракување подесувач на температурата

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: