ADLER Патен фен AД 2247

-20%

ADLER Патен фен AД 2247

ADLER Патен фен AД 2247

ADLER Патен фен AД 2247

749 ден 599 ден

Има

749 ден 599 ден

Достапност: Има SKU: 180095

Опис

ADLER Патен фен AД 2247

 

Моќност: 1600w
Температурни нивоа:2
Копче за ладен впздух
Кука за закачување
Рачка на склопување

 

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: