-10%

ADLER Патен фен AД 2223

ADLER Патен фен AД 2223

ADLER Патен фен AД 2223

999 ден 899 ден

Има

999 ден 899 ден

Достапност: Има SKU: 180094

Опис

ADLER Патен фен AД 2223

 

Моќ 1600 W
2 подесувања за брзини
Функција за ладно дување
Модерен дизајн
Преклопна рачка
Кука за прикачување

 

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: