-15%

ADLER Миксер со постоље АД 4202

ADLER Миксер со постоље АД

ADLER Миксер со постоље АД 4202

2,599 ден 2,199 ден

Има

2,599 ден 2,199 ден

Достапност: Има SKU: 180060

Опис

ADLER Миксер со постоље АД 4202

Опис: Миксер
Моќност: 300W
5 брзини
Пластичен сад за матење
Турбо копче
2 маталки за мешање и матење
2 маталки за месење
Маталки од нерѓосувачки челик
Боја: бела

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: