-19%

ADLER Електричен бокал AД 1273

ADLER Електричен бокал AД

ADLER Електричен бокал AД 1273

1,599 ден 1,299 ден

Има

1,599 ден 1,299 ден

Достапност: Има SKU: 180007

Опис

ADLER Електричен бокал AД 1273

Опис: Моќност: 1630W
Капацитет до 1l
Куќиште од не’рѓосувачки челик со висок квалитет
Индикатор за нивото на водата
Скриен грејач
Пилот светло
Автоматско исклучување
Топлинска изолирана пластична рачка
Заштита од прегревање
Кабел за складирање
Ротациона база 360 степени

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: