-17%

ADLER Електричен бокал AД 1208

ADLER Електричен бокал AД

ADLER Електричен бокал AД 1208

1,199 ден 999 ден

Има

1,199 ден 999 ден

Достапност: Има SKU: 180005

Опис

ADLER Електричен бокал AД 1208

Опис: Максимален капацитет: 1.8L
Минмален капацитет: 0.5 L
Моќност: 2200 W
Скриен грејач
Показател на нивото на водата
Филтер
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Компактно постоље со простор за складирање на кабелот
Ротирачка база 360˚

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: