-20%

ADLER Четка-Фен AД 2023

ADLER Четка-Фен AД 2023

ADLER Четка-Фен AД 2023

1,999 ден 1,599 ден

Има

1,999 ден 1,599 ден

Достапност: Има SKU: 180089

Опис

ADLER Четка-Фен AД 2023

Опис: Четка со фен
Моќност: 1300W
Ладен восдух
Јонизатор
Tемператури:3
Брзини:3

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: