-15%

ADLER Четка-Фен АД 2022

ADLER Четка-Фен АД 2022

ADLER Четка-Фен АД 2022

1,999 ден 1,699 ден

Има

1,999 ден 1,699 ден

Достапност: Има SKU: 180091

Опис

ADLER Четка-Фен АД 2022

 

Мултифункционална фен четка
Максимална моќност: 1000W
6 прилози:
Четка за моделирање 20 мм
Четка за моделирање 30 mm
Четка од 30 мм со преклопен чешел
четка за четка
Кондензатор за брзо сушење
Две поставки за енергија
Две температурни подесувања
Можност за ротирање на кабелот од 360 °

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: