-17%

ADLER Четка-Фен АД 2013

ADLER Четка-Фен АД 2013

ADLER Четка-Фен АД 2013

1,199 ден 999 ден

Има

1,199 ден 999 ден

Достапност: Има SKU: 180090

Опис

ADLER Четка-Фен АД 2013

 

Моќност: 550 W
3 температурни ниво
2 четки со различна големина
Кабел кој може да се ротира за 360˚
Кука за закачување

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: