-17%

ADLER Блендер рачен АД 4617 Г

ADLER Блендер рачен АД

ADLER Блендер рачен АД 4617 Г

1,749 ден 1,449 ден

Out of stock

1,749 ден 1,449 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180049

Опис

ADLER Блендер рачен АД 4617 Г

Опис: Моќност:500w
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик
Боја:сива

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: