-18%

ADLER Блендер рачен АД 4616

ADLER Блендер рачен АД

ADLER Блендер рачен АД 4616

1,399 ден 1,149 ден

Има

1,399 ден 1,149 ден

Достапност: Има SKU: 180048

Опис

ADLER Блендер рачен АД 4616

Опис: Моќност:500w
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: