ADLER Блендер рачен АД 4610 Р

ADLER Блендер рачен АД

ADLER Блендер рачен АД 4610 Р

999 ден

Има

999 ден

Достапност: Има SKU: 180050

Опис

ADLER Блендер рачен АД 4610 Р

Опис: Моќност:200w
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик
Боја: црвена

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: