ADLER Блендер рачен АД 4610 Г

ADLER Блендер рачен АД

ADLER Блендер рачен АД 4610 Г

999 ден

Има

999 ден

Достапност: Има SKU: 180051

Опис

ADLER Блендер рачен АД 4610 Г

Опис: Моќност:200w
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик
Боја: зелена

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: