ADLER Блендер рачен АД 4602

ADLER Блендер рачен АД

ADLER Блендер рачен АД 4602

1,169 ден

Има

1,169 ден

Достапност: Има SKU: 180052

Опис

ADLER Блендер рачен АД 4602

Опис: Моќност:200w
Сечила од нерѓосувачки челик
Брзини:4
Практичен прекинувач
Отстранлива рачка
Боја:бело-сива

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: